Teen FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu pričate?!

3 posters

Ići dole

O čemu pričate?! Empty O čemu pričate?!

Počalji  Mikkie89 Čet Nov 01, 2007 1:56 am

Da li o nekim stvarima razgovarate samo sa prijateljicama? Da li se vaše priče razlikuju kada razgovarate sa ženama, ili možete o svemu opušteno bez obzira na to da li je sagovornik žena ili muškarac? O čemu ćaskate samo sa prijateljicama i kako izgledaju te "ženske priče"? Very Happy
Mikkie89
Mikkie89
Admin

Muški Broj poruka : 96
Godina : 34
Location : Paraćin / Srbija
Datum upisa : 31.10.2007

https://mikkie89.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

O čemu pričate?! Empty Re: O čemu pričate?!

Počalji  maya_91_ Čet Nov 01, 2007 11:57 pm

zenske price?!?!? a kako izgledu muske a?A? epa nije fora da wam kazemo... nase male tajne lolche..

pa postoje stwari koje su samo za zenske usi ili samo za muske ili bem li ga vise lolche
maya_91_
maya_91_
svrate na rucak
svrate na rucak

Ženski Broj poruka : 85
Godina : 33
Location : Jagodina
Datum upisa : 01.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

O čemu pričate?! Empty Re: O čemu pričate?!

Počalji  Zla_WuCicA Pet Nov 02, 2007 7:56 pm

Mikkie89 ::Da li o nekim stvarima razgovarate samo sa prijateljicama?
Pa naravno, ima nekih stvari koje muskarci smatraju apsurdnim....ali devojke ih odlicno razumeju....

Mikkie89 ::Da li se vaše priče razlikuju kada razgovarate sa ženama, ili možete o svemu opušteno bez obzira na to da li je sagovornik žena ili muškarac?
Pa sad, to sve zavisi od osobe do osobe...koliko je stidljivi ili komunikativna....ja mogu da pricam sa svima o svemu....ali bukvalno....nije me sramota

Mikkie89 :: O čemu ćaskate samo sa prijateljicama i kako izgledaju te "ženske priče"? Very Happy
pa....uglavnom FRAJERI, moda, sminka, kozmetika....bar je kod mene tako....dok znam neke osobe koje se sastaju sa drugaricama da bi prepricale neki "extra hot: trac sa granda i slicno.....bljaaaak scratch




Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Zla_WuCicA
Zla_WuCicA
Adminova desna ruka ;)

Ženski Broj poruka : 88
Godina : 33
Location : xiperintergalakticki medjuprostor
Datum upisa : 02.11.2007

http://www.myspace.com/kamilica6

Nazad na vrh Ići dole

O čemu pričate?! Empty Re: O čemu pričate?!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu