Teen FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo?

3 posters

Ići dole

Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo? Empty Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo?

Počalji  Mikkie89 Čet Nov 01, 2007 12:32 am

Svaki od nas pored sebe ima nekog prijatelja, neko vise, neko manje...
A da li su oni bas pravi prijatelji? Sta je za vas pravi prijatelj i pravo prijateljstvo? pirat
Mikkie89
Mikkie89
Admin

Muški Broj poruka : 96
Godina : 34
Location : Paraćin / Srbija
Datum upisa : 31.10.2007

https://mikkie89.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo? Empty Re: Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo?

Počalji  maya_91_ Čet Nov 01, 2007 11:42 pm

pa owako... prwo da kazem da ljude koje ne podnosim apsolutno nema razloga da ih pustim da budu i mojoj blizini.. jbg ne prija mi njihovo prisustwo...
prawi prijatelj je onaj ko te woli a ipak zna bash swe o tebi a takwih je malo...
imam oko sebe par prijatelja kojima mogu swe da kazem sad nekom wise nekom manje... ali da bi imao prawog prijatelja morash prwo ti da budes njemu prawi prijatelj! i cowek od powerenja i razumewanja!
maya_91_
maya_91_
svrate na rucak
svrate na rucak

Ženski Broj poruka : 85
Godina : 33
Location : Jagodina
Datum upisa : 01.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo? Empty Re: Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo?

Počalji  miljana_91 Pet Nov 02, 2007 6:10 pm

ja sam sama sebi najbolji prijatelj...imam ja mnogooo drugarica, ali shta mi to wredi kad znam da sutra dan one mozhda nece ni da mi se jawe na ulici...???kao moja biwsha drugarica emina XD
miljana_91
miljana_91
...svrate na kaficu
...svrate na kaficu

Ženski Broj poruka : 10
Godina : 32
Location : Jagodina/Palma Sity
Datum upisa : 02.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo? Empty Re: Sta je za vas pravi prijatelj tj. prijateljstvo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu